Profesjonalny Network-Marketer

2 000,00 zł

inne


Warto przeczytać do końca :)Oferta współpracy z firmą zajmującą się odszkodowaniami, przede wszystkim odszkodowaniami za spam, czyli nielegalne oferty handlowe wysyłane bez zgody odbiorcy, ale również odszkodowania za błędy medyczne, za opóźnione loty, czy sprawy windykacyjne. Na wszystkim możesz zarabiać.

Program Partnerski wystartował 4 miesiące temu, więc jest to najlepszy moment żeby dołączyć teraz i budować sieć swoich Partnerów.

Jeśli to czytasz, to zapewne intresujesz się zarabianiem w internecie i słyszałeś o takich firamch jak eBroker i M2M.
Jeszcze 3 lata temu mało kto wiedział że można zarabiać polecając konta bankowe i produkty finansowe, teraz robi to już mnóstwo osób. Ci co zaczęli na początku, teraz zarabiają wielkie pieniądze.

W tym samym miejscu możesz być za rok jeśli zaczniesz współprace ze mną teraz. Minimalne prowizje w Programie Partnerskim Prawnik 2.0 wynoszą 250 zł. Za jedno zgłoszenia spamu z Twojego linku. Prowizje naliczane są do 6 poziomów.

Spam dostaje 90% użytkowników internetu!

Sam też możesz zgłaszać swój spam. Minimalna kwota odszkodowania to 1000zł. Taki spam musi spełniać pewne wymagania.

Napisz do mnie na kontakt@online-prawnik.pl i dowiedz się jakie, oraz w jaki sposób nauczę Cię sprzedawać i zarabiać.Pieniądze do zarobienia czekają.


Ważne do: 2018.05.10, wyświetleń: 128

nr ogłoszenia: 18661